1 ..:: Ekorady ::..
porady
Zbieraj z nami 1% na swoją własną inicjatywę ekologiczną
2016-12-28

Chcesz zbierać środki z 1%, ale nie posiadasz statusu Organizacji Pożytku Publicznego? Zgłoś się do nas!

Wielkimi krokami zbliża się akcja zbierania 1% podatku (PIT i CIT) za rok 2016 przez Organizacje Pożytku Publicznego, której to status posiada również nasza fundacja. W związku z tym, prowadzimy szereg projektów, które umożliwiają zbieranie wspólnie z nami 1% na Twoją własną INICJATYWĘ EKOLOGICZNĄ.

Jak to działa?

Oferujemy wspólną zbiórkę na rzecz projektów i inicjatyw ekologicznych, z której większa część przeznaczona będzie, w zamian za aktywność i nagłaśnianie lokalne akcji, na rzecz danego partnera/subkonta.

Do kogo adresujemy akcję?

Do osób fizycznych, samorządów, skarbu państwa, wspólnot mieszkaniowych, zarządców i właścicieli nieruchomości, rolników, dyrekcji szkół, stowarzyszeń, grup, organizacji, które nie mają środków na wprowadzanie w życie swoich pomysłów na ekologiczne przedsięwzięcia.

Na co możemy wspólnie zbierać?

Na każdy typ projektów i inicjatyw ekologicznych w tym m.in. na: ekologiczne rozwiązania w gospodarstwach agroturystycznych, inwestycje w uprawy i hodowlę ekologiczną, farmy wiatraków, bioróżnorodność, ochronę przyrody, ekopatrole (wyposażenie), odnawialne źródła energii, ochronę krajobrazu, krajobraz kulturowy, promocję określonego stylu bycia, ekologicznych wzorców, ekologiczne rozwiązania w szkołach, docieplenie, izolacje, instalacje solarów oraz wiele, wiele innych.

Jeśli jesteś zainteresowany zbieraniem wspólnie z nami 1% na Twoją własną inicjatywę ekologiczną - prosimy o kontakt: witaj@ekorady.org lub tel. 695 662 123

Nie zwlekaj, zdobądź środki na swój EKO POMYSŁ, taka szansa pojawia się tylko raz na rok!

Projekt jest realizowany przez pracownię ochrony środowiska Fundacji Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody z siedzibą w Poznaniu, os. Winiary 17/4, 60-655 Poznań, KRS 0000195764. 

PIT

Twoim zdaniem